صنایع دستی خوزستان در فلورانس عرضه می‎شود

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


چهار هنرمند خوزستانی در هشتادودومین دوره نمایشگاه بین‎المللی صنایع دستی در شهر فلورانس ایتالیا، صنایع دستی خود را عرضه می‎کنند.
کد خبر: ۵۷۷۹۰۷
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰ 12 March 2018

 

صنایع دستی خوزستان در فلورانس عرضه می‎شود

نمایشگاه بین‎المللی صنایع دستی فلورانس، رویدادی است که میزبانی صنعتگران ماهر را بر عهده دارد و در آن محصولات دست‎ساز، از کشورهای مختلف به نمایش گذاشته می شود.

هر سال در این نمایشگاه آثاری از کارگاه‎های باستانی فلورانس و همین طور هنرهایی که از طریق سفرهای این نمایشگاه در مسیری هماهنگ در میان مناطق مختلف کشور ایتالیا و کشورهای کل جهان، دوباره کشف می‎شوند، به نمایش گذاشته می‎شود.

در این رویداد، فرهنگ، هنر، سنت‎های صنایع دستی و نوآوری‎های جدید در کنار هم قرار می‎گیرند.

بر همین اساس با اعلام معاون صنایع دستی خوزستان و موافقت مدیرکل میراث فرهنگی استان، مقدمات حضور صنعتگران خوزستانی در هشتادودومین دوره این نمایشگاه در شهر فلورانس ایتالیا فراهم آمده است و چهار تن از هنرمندان صنایع دستی خوزستان در حوزه‎های مینای سفال برجسته و صنایع دستی ویژه استان، متقاضی حضور در این نمایشگاه شده‎اند.

این هنرمندان مورد تأیید قرار گرفته‎اند و هم‎اکنون در حال طی مراحل اداری برای حضور در نمایشگاه هستند.

هشتادودومین دوره نمایشگاه بین‎المللی صنایع دستی فلورانس به مدت 10 روز از یکم تا دهم اردیبهشت 1397 به مجری‎گری کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی جمهوری اسلامی ایران و با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار خواهد شد.

 

منبع: ایسنا


ãäÈÚ

مشخصات

  • منبع: http://khouzestan.blogsky.com/1396/12/21/post-41127/
  • کلمات کلیدی: دستی ,صنایع ,نمایشگاه ,فلورانس ,حضور ,خوزستان ,صنایع دستی ,دستی خوزستان ,هشتادودومین دوره ,بین‎المللی صنایع ,دوره نمایشگاه ,نمایشگاه بین‎الم
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها